О проекте

Навчання видаленню татуажу ремувером CRC

Сертифікований тренер-методист Вікторія Рудько регулярно проводить одноденні курси навчання видаленню татуювань і татуажу Ремувером CRC (США) в Києві

Навчання групове (6 осіб), тривалість навчання 6-7 годин. Починаємо з вивчення важливих теоретичних аспектів процедури (презентація)

Далі на черзі демонстрація тренером процедури видалення татуажу на моделі, коментування кожного кроку, живий діалог і відповіді на питання, що виникають в процесі.

Після цього слухачі курсу приступають до відпрацювання видалення татуажу і татуювання на моделях. Відпрацювання завершується тільки тоді, коли нюанси процедури виконані технічно правильно і повністю засвоєна схема роботи.

По закінченню відпрацювання майстри отримують протокол процедури, друковані матеріали і диплом, який підтверджує право працювати на комплексному Ремувер СRC

У вартість навчання входить 5 мл стартовий набір Ремувер, якого достатньо для виконання 5-7 процедур. Пізніше майстри зможуть замовляти будь-який зручний обсяг препарату через наш інтернет магазин з доставкою по Україні (за умови пред’явлення фото диплома)

Детальніше про препарат в статті  Ремувер для видалення татуажа Tattoo Remover System CRC

Результати роботи ремувером CRC майстрів центра и колег з усього світу

ВАРТІСТЬ групового навчання 300$

Проводяться також індивідуальні навчання по темі Ремувер CRC.

Дата узгоджується заздалегідь по телефону+38 (050) 425 02 72 (Viber, WhatsApp)

Вартість індивідуального навчання 350$

 

Питання і бронювання за телефонами:
+38 (050) 425 02 72 (Viber, WhatsApp)
+38 (067) 127 70 70
viktoriya@rudko.com.ua

Дата
Категория
навчання
Оперативная связь