Перманентний татуаж – відновлення ареол грудей

Ця процедура спрямована на вирішення таких естетичних і косметичних проблем, як зміна форми, кольору ареоли, маскування рубців і дефектів. Якщо у вас є післяопераційні шви або рубці після зменшення, збільшення або підтяжки грудей, татуаж в цій області не залишить від них ні сліду.

У яких випадках роблять татуаж ареол

Якщо вас не влаштовує те, що ареоли грудей занадто бліді і практично зливаються з кольором шкіри, процедура перманентного макіжа допоможе вирішити цю проблему. За допомогою татуажу легко надати ареолам яскравості, згладити природну асиметрію, приховати неправильну форму сосків, закамуфлювати рубці або шрами після операції.

Перед проведенням процедури відновлення форми грудей слід обговорити з майстром бажаний колір або відтінок ареол, підібрати правильну форму. Потім майстер наносить на груди малюнок ореоли – ескіз, щоб продемонструвати результат, який буде досягнутий після процедури. Далі наноситься аплікаційна анестезія (гель), яка дозволить зробити процедуру абсолютно комфортною.  Спецільний барвник (пігмент) за допомогою спеціальної голки вводиться в верхній шар шкіри. Потім відбувається розтушовування пігменту по всій області ареол.

Загоєння ареол потребує  7-10 днів. На першому етапі загоєння у відповідь на імунну реакцію організму буде утворюватися тоненька скоринка. Через 4 дні вона остаточно зійде. На час реабілітації заборонено відвідання басейнів, лазень і прийняття гарячих ванн. Майстер порадить ефективні регенерирующие креми. Для закріплення досягнутого ефекту через місяць рекомендується відвідування коректуючої процедури.

татуаж сосков груди

Результат одразу після процедури, в заживленні колір посвітлішає і буде природнім

* Ціна процедури індивідуальна, формується після консультації з фахівцем і залежить від периметра оброблюваної зони.

прайс21Х21

+38 (050) 425 02 72
+38 (067) 127 70 70
0 800 33 02 72 (Безкоштовно з усіх номерів)

Оперативная связь