Перманентний макіяж губ

Татуаж губ – одна з найбільш популярнх процедур. З перманентом губ ви зможете надовго забути про губну помаду, що істотно заощадить ваш час і фінанси. Ваші губи будуть однаково привабливі і протягом дня, і під час прийняття їжі, і навіть після поцілунку. Так само це єдиний вихід для жінок з алергією на декоративну косметику.

За допомогою перманентного макіяжу губ можна усунути асиметрію губ, змінити їх колір, розмір і форму, чітко виділити контур, підкреслити природний колір або надати яскравості – за бажанням клієнта. При використанні новітніх технік можна створити зоровий ефект збільшеного об’єму  губ. Процедура контуруания з розтушовуванням підкреслить природність губ, додасть їм більше виразності. При контуруванні із заповненням можливо повністю змінити колір і форму губ. З медичної та естетичної точки зору важливою буде ця процедура при наявності посттравматичних рубців, пігментних плям, втраті природного кольору або при бажанні відретушувати область губ після операції з корректцвання”заячої губи”.

татуаж губ красивый киев

нежный татуаж губ киев украинаТривалість процедури: від 1 до 2 годин, проводиться під місцевою (аплікаційної) анестезією і абсолютно комфортна для клієнта. До  і після процедури за рекомендацією лікаря слід приймати протигерпетичні препарати. Після процедури, завдяки використанню малотравматичного обладнання, з’являється незначна корочка на губах (невелике лущення), яка через кілька днів сходить. До повного загоєння (повного сходження кірочок) не можна відвідувати лазні, сауни або басейни. Так само не можна чесати НЕ загоєні губи, пити занадто гарячі або міцні напої, цілуватись. Після загоєння слід користуватися сонцезахисним кремом з SPF не нижче 30, це закріпить і збереже бажаний результат надовго.

заживление губ после татуажа

Обравши майстрів Академії перманентного макіяжу RUDKO Artline, ви можете бути впевнені у відмінному результаті! У своїй роботі ми використовуємо продукцію та обладнання німецької фірми Purebeau, яка давно зарекомендувала себе на європейському та світовому ринку. Крім того, майстер-викладач міжнародного рівня Вікторія Рудько та її колеги мають колосальний досвід і постійно підвищують свою кваліфікацію – ви потрапите в надійні руки! Про це свідчать тисячі задоволених клієнтів і наше  ПОРТФОЛІО.

прайс21Х21

Ми чекаємо Вас і готові приємно здивувати якістю, сервісом і  цінами!

0 800 33 02 72 (Безкоштовно зі всіх номерів)

+38 (050) 425-02-72

+38 (067) 127-70-70

 

Оперативная связь