Лазерне видалення перманентного татуажу

Технічно невірне введення пігменту під шкіру і ігнорування законів колористики здатне завершитися плачевно для клієнта: сині брови, чорний контур губ, неакуратні стрілки, плями і подібні неприємності. Чекати кілька років, поки пігмент буде природним чином виведений з організму – не варіант. На допомогу приходить неодимовий лазер! Саме процедура лазерного видалення перманентного татуажу здатна вирішити дані естетичні проблеми за декілька сеансів.

Лазерний промінь миттєво розбиває капсули з пігментом на дрібні мікрочастинки, а потім організм сам виводить барвник, який розташовується в дермальному шарі. Імпульс неодимового лазера триває кілька наносекунд, при цьому не травмує шкіру і не залишає рубців. Така процедура проводиться не одноразово, кількість сеансів залежить від глибини, кольору і насиченості татуажу: чим він яскравіше, тим більше процедур знадобиться для виведення пігменту.


Процедура абсолютно комфортна і на даний момент є одним з найбільш ефективних способів видалення татуажу і татуювань.

Спосіб видалення неодимовим лазером підходить не тільки для перманентного макіяжу і татуювань, але і для ліквідації пігментних утворень.

удаление татуажа неодимовім лазером киев

Відразу після першого сеансу видалення неодимовим лазером

Як визначити, наскільки швидко зійде перманентний татуаж?

Кольори, які легше і швидше за все видаляються лазером це синій, чорний і червоний. Білі, бежеві та зелені не виводяться взагалі, а тільки приглушується їх яскравість. У такі фарби входить оксид титану, який вкрай погано виводиться лазером, зате відмінно піддається ремуверу CRC

Протипоказання для процедури лазерного видалення:

  • дуже засмагла шкіра
  • шкірні новоутворення
  • алергія
  • вагітність
  • грудне вигодовування
  • цукровий діабет
  • погана згортання крові

Постпроцедурний догляд полягає в застосуванні регенеріручих мазей. Часовий проміжок між процедурами – 1-1,5 місяці. Майстер відстежує динаміку і визначає кількість і інтенсивність наступних процедур. Сеанси тривають від 4-х місяців до року.

ПОРТФОЛІО

*Ціна процедури індивідуальна, формується після консультації з фахівцем і залежить від периметра оброблюваної зони

 

прайс21Х21

Запис:
+38 (050) 425 02 72
+38 (067) 127 70 70
0 800 33 02 72

.

Оперативная связь